Анатолій Підгорний провів особистий прийом громадян

03 грудня 2019, 16:31

Голова обласної ради Анатолій Підгорний провів прийом громадян з особистих питань.

Одним із перших до голови обласної ради звернувся голова обласної організації «ГО людей з обмеженими можливостями «День» Олександр Прилуцький, який презентував декілька примірників книг про Черкащину і попросив сприяння у книговидавництві. У відповідь голова обласної ради зазначив, що в області ухвалена і діє відповідна програма, в рамках якої щороку з обласного бюджету виділяється майже мільйон гривень. І наступного року обласна рада не має наміру скорочувати фінансування на книговидання.

 

 

Далі на прийом завітав голова обласної організації ветеранів Володимир Веретільник, який порушив питання оренди приміщення, а ветеран праці 84-річний житель м. Черкаси Григорій Темченко повідав про недоліки в організації прийому та обслуговування хворих комунальними медичними закладами.

До Анатолія Вікторовича звернулися і колишні працівники Вікторівського психоневрологічного будинку–інтернату щодо неправомірних, на їх думку, дій директора інтернату Валентина Ісакова.

Окрім того, на особистому прийомі жителі області зверталися з проханням про надання адресної одноразової матеріальної допомоги на дороговартісне лікування.

З усіх порушених питань заявникам дано роз’яснення у відповідності з чинним законодавством.

Варто зазначити, що цього дня до голови обласної ради звернулося півтора десятка людей.


Виконавчий апарат обласної ради