Вперше за три роки Черкаський музичний коледж дав звітний концерт

23 травня 2023, 13:25

7 колективів та солісти Черкаського музичного фахового коледжу ім. С. С. Гулака-Артемовського в обласній філармонії дали звітний концерт вперше за три роки.

- Цей захід - наша щорічна традиція, від якої довелося відмовитися спочатку через ковід, а потім через небезпеку, яку спричинило російське повномасштабне вторгнення. Збирати такий масштабний захід в ті перші місяці було ризиковано, та й багато учасників колективів повиїжджали. Зараз же люди почали повертатися й ми поступово відновлюємо очне навчання. Зокрема, музичні предмети тепер викладаємо лише очно, а теоретичні - дистанційно. Це й дало нам змогу все-таки підготувати колективи, відновити традицію й організувати концерт, - розповідає директор закладу Валентин Хороший.

Захід тривав майже три години. На цю подію в освітянській спільноті справді чекали й квитки розкупили ще за два дні до концерту. Тож на сцені перед глядачами виступили: камерний, народний, естрадний, духовий оркестри, два хори, ансамбль гітаристів та солісти. Всі вони приготували дуже цікаві та складні програми, однак, аби не затягувати концерт організатори змушені були скорочувати тривалість виступів.

- На цьому не зупиняємося. В коледжі час від часу проводимо цікаві заходи, зокрема, 1 червня до нас приїздить солістка Національного будинку органної та камерної музики України, Заслужена артистка України Валерія Балаховська й дасть органний концерт, квитки можна придбати безпосередньо в закладі. До слова, ми - єдиний коледж в Україні, який має орган, та й зал для цього підготували унікальний, - додає очільник закладу.


Виконавчий апарат обласної ради