В області розробляють програму і посібник з історії рідного краю

28 лютого 2023, 19:19

Депутати на "освітній" комісії підтримали проєкт рішення про внесення змін до програми національно-патріотичного виховання в Черкаській області на 2021-2025 роки. Зокрема, додається новий захід, що передбачає розробку та видання програми і навчально-методичних матеріалів за проєктом "Моя Черкащина" для учнів 7-11 класів

Нагадаємо, в області створено Програму інтегрованого варіативного курсу «Моя Черкащина»

- На засіданні сесії в червні депутати підтримали наше звернення до керівництва держави про те, щоб збільшити години на вивчення предмета "Історія України" в тому числі і у вищій школі. Також там йшлося про введення обов'язкових курсів з історії рідного краю. Ми зараз розробили науковий посібник і програму з історії Черкащини для учнів 7-11 класів та очікуємо на перевірку та отримання грифу МОН. Таким чином хочемо показати приклад, що ми не лише ініціюємо питання, а й працюємо в цьому напрямку. У посібнику будуть дотримані реалії сучасності, висвітлюватиметься новітня історія Черкащини. Цей курс також буде прив'язаний до програми "Історія України", - прокоментував голова постійної комісії, начальник управління освіти і науки ЧОДА Валерій Данилевський.

За його словами, такий захід додали в Програму для того, щоб потім була змога видати посібник і забезпечити ним навчальні заклади області, аби вчителі могли його використовувати у навчальній програмі.

Проєкт рішення комісія погодила й рекомендувала на розгляд сесії обласної ради.


Виконавчий апарат обласної ради