В обласній раді планують відзначати тренерів і вчителів переможців

07 березня 2023, 17:25

Голова обласної ради Анатолій Підгорний привітав Почесними грамотами Черкаської обласної ради директорку КЗ "Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми"  Людмилу Давиденко та керівницю гуртка "Флора" цього ж закладу Людмилу Хулап.

Майже 10 років вони працюють з обдарованими дітьми Черкащини й допомагають знайти себе малечі, а також діткам з інвалідністю. Лише минулого року вихованці закладу здобули перемоги у 16 Міжнародних конкурсах та прєктах, що проходили в Україні, Мексиці, Грузії, Тунісі, Польщі, Хорватії, США, Франції. Серед них також і цьогорічний стипендіат, обдарований черкащанин Віталій Хмелевський.

Очільник ради відзначив педагогів і зауважив, що надалі планується внесення відповідних змін, аби тренери й викладачі, які виховують переможців різноманітних змагань та конкурсів, також отримували фінансову підтримку.

- Переконаний, що в успіхах наших талановитих черкащан значну роль відіграють також тренери й педагоги. Тому дав доручення працівникам апарату підготувати зміни до Положення про відзначення обдарованих дітей Черкащини, щоб надалі фінансову підтримку отримували також ті люди, які докладають чимало зусиль для розвитку юних талантів, - додав Анатолій Підгорний.

Читайте також: Анатолій Підгорний відзначив обдарованих дітей Черкащини


Виконавчий апарат обласної ради