Уманський район

Телефонний код - 0-4744

Уманська районна рада

Голова районної ради – Супрунець Оксана Анатоліївна, тел.: (04744) 3-33-29
Заступник голови районної ради – Бабкін Петро Андрійович, тел.: (04744) 3-08-11

Органи місцевого самоврядування

Назва ради та населеного пункту, що входить до ради

ПІБ міського, селищного, сільського голови

Телефон

Бабанська селищна рада

Байда Михайло Анатолійович

9-52-42

смт Бабанка

 

Антонівська сільська рада

Баюк Владислава Миколаївна

9-32-31

с. Антонівка

 

Аполянська сільська рада

Філіпенко Петро Андрійович

9-25-31

с. Аполянка

 

Вільшанослобідська сільська рада

Оратівський Леонід Васильович

9-26-22

с. Вільшана-Слобідка

 

Вільшанська сільська рада

Усатюк Алла Іванівна

9-26-17

с. Вільшанка

 

Доброводівська сільська рада

Горбань Юрій Михайлович

9-46-31

с. Доброводи

 

Дубівська сільська рада

Яцина Олександр Петрович

9-26-42

с. Дубова

 

Іванівська сільська рада

Рудий Григорій Пилипович

9-22-42

с. Іванівка

 

с. Яроватка

 

Коржівська сільська рада

Комісар Григорій Вікторович

9-26-38

с. Коржова

 

Коржовокутська сільська рада

Бабій Віра Миколаївна

9-26-23

с. Коржовий Кут

 

Коржовослобідська сільська рада

Джуплій Світлана Василівна

9-67-25

с. Коржова Слобода

 

Косенівська сільська рада

Дементьєв Олександр Володимирович

9-86-31

с. Косенівка

 

Краснопільська сільська рада

Семенюк Петро Андрійович

9-92-31

с. Краснопілка

 

Оксанинська сільська рада

Слюсар Валерій Петрович

9-34-31

с. Оксанина

 

Острівецька сільська рада

Атаманюк Ангеліна Анатоліївна

9-27-46

с. Острівець

 

Піківецька сільська рада

Тарасенко Василь Іванович

3-43-11

с. Піківець

 

Полянецька сільська рада

Коритник Володимир Дмитрович

9-01-88

с. Полянецьке

 

Посухівська сільська рада

Чабан Володимир Станіславович

9-32-48

с. Посухівка

 

Рогівська сільська рада

Литвинюк Людмила Дмитрівна

9-27-31

с. Рогова

 

Родниківська сільська рада

Яремчук Руслан Анатолійович

4-99-71

с. Родниківка

 

Ропотуська сільська рада

Затишняк Олександр Володимирович

9-73-31

с. Ропотуха

 

Свинарська сільська рада

Гончарук Микола Васильович

9-52-94

с. Свинарка

 

Степківська сільська рада

Гончаренко Людмила Олександрівна

9-16-31

с. Степківка

 

Сушківська сільська рада

Діхтяренко Валентин Миколайович

9-84-31

с. Сушківка

 

с. Заячківка

 

Танська сільська рада

Кифорук Ігор Дмитрович

9-82-31

с. Танське

 

Фурманська сільська рада

Ковальчук Галина Василівна

9-73-68

с. Фурманка

 

Черповодівська сільська рада

Олійник Ігор Миколайович

9-93-31

с. Черповоди

 

Шаринська сільська рада

Мельник Зінаїда Миколаївна

9-72-36

с. Шарин

 

Ятранівська сільська рада

Потапенко Сергій Олександрович

9-65-31

с. Ятранівка

 

Об'єднані територіальні громади

Дмитрушківська сільська рада

Шевчук Тетяна Борисівна

9-62-75

с. Дмитрушки

 

с. Гереженівка

 

с. Гродзеве

 

с. Пугачівка

 

с. Собківка

 

с. Старі Бабани

 

Ладижинська сільська рада

Цоколенко Сергій Васильович

9-72-31

с. Ладижинка

 

с. Городниця

 

с. Колодисте

 

с. Рижавка

 

с. Текуча

 

с-ще. Затишок

 

с-ще Малий Затишок

 

Паланська сільська рада

 

9-94-42

с. Паланка

 

с. Берестівець

 

с. Городецьке

 

с. Громи

 

с. Кочержинці

 

с. Кочубіївка

 

с. Максимівка

 

с. Томашівка

 

с. Юрківка