У Черкасах відбувся чемпіонат із триатлону

28 липня 2021, 10:23

260 атлетів у різних вікових групах із 10 регіонів України  взяли участь у чемпіонаті з триатлону, що відбувся у Черкасах.

У нагородженні спортсменів взяв участь заступник голови обласної ради Сергій Лісовий.

- Молоді, запальні, сильні, цілеспрямовані, амбіційні. Це наша нація, наші діти, наше майбутнє. Щиро пишаюся ними. Дякую їхнім батькам та тренерам за виховання майбутніх чемпіонів, за вашу підтримку в їхніх починаннях. Впевнений в тому, що ми маємо розвивати спорт, і ми над цим працюємо. Хочеться, щоб якомога більше людей приходили в спорт, щоб із кожним роком змагання виходили на новий якісний рівень, - прокоментував Сергій Лісовий.

 

Учасники залежно від своєї категорії долали дистанції з плавання на 300, 500 і 1000 м на відкритій воді, змагалися у велогонці на 8 та 12 кілометрів, пробігали 2, 3 та 5 кілометрів.

Нагадаємо, в триатлоні змагання із плавання, велогонки і бігу відбуваються безперервно одне за одним. Переможцем стає той, хто першим здолав усі три дистанції.

Вже в неділю визначали кращих на чемпіонаті України з триатлону в естафетах-мікст (юніори, юнаки, кадети), Відкритому чемпіонаті міста з триатлону (акватлону) в естафетах-мікст, Всеукраїнських змаганнях з триатлону (акватлону) в естафетах-мікст «Дитяча триатлонна ліга».

Ці змагання – основні відбіркові старти, за результатами яких формуватимуть збірні команди України.


Виконавчий апарат обласної ради