У Черкасах відбулася зустріч представників дипломатичного корпусу з місцевою владою

20 жовтня 2023, 10:32

Голова обласної ради Анатолій Підгорний, разом з очільником ОВА Ігорем Табурцем та міським головою Анатолієм Бондаренком зустрілися з представниками посольств різних країн та обговорили можливості міжнародного співробітництва. Зустріч відбулася 19 жовтня.

Під час зустрічі учасники говорили про ті виклики, які Черкащина долала під час повномасштабного вторгнення. І як, не зважаючи на всі труднощі, нам вдалося врегулювати кризові ситуації й далі підтримувати економіку регіону, подекуди навіть покращуючи довоєнні показники.

Делегати поділилися власними ідеями та пропозиціями щодо допомоги Україні та Черкащині, зокрема в економічній та соціальній сферах.

- Раді вітати всіх на Черкащині й вдячні делегатам та народам тих країн, яких вони представляють, за щиру готовність допомогти нам у цих нелегких умовах. Сподіваємося на подальшу співпрацю та взаємовигідне партнерство, особливо у сфері реабілітації та інтеграції наших захисників і ветеранів у суспільство. Разом ми зможемо подолати всі труднощі й ще більше зміцнити тил у цій боротьбі, - прокоментував Анатолій Підгорний.


Виконавчий апарат обласної ради