У Черкасах відбудуться змагання з автомодельного спорту

05 червня 2023, 10:59

16-18 червня школярі візьмуть участь у всеукраїнських змаганнях з автомодельного спорту

Це, зокрема:

- «Чемпіонат України з автомодельного спорту – 1 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІІІ ранг»;

- «Всеукраїнські відкриті змагання з радіокерованих автомоделей шосейних перегонів серед учнівської молоді (IV ранг)». 

Змагання є відбірковим етапом першості України, за їхніми результатами  формуватимуть Національну збірну з автомодельного спорту.

Вони передбачають швидкісні перегони у дев’яти класах моделей, які розробляються і виготовляються на базі автомодельних гуртків відповідно до вимог державних «Правил спортивних змагань з автомодельного спорту».

Моделі є копіями спортивних автомобілів на радіокеруванні й відрізняються масштабом виконання, потужністю електро або бензинових двигунів та різновидом трансмісії. 

В змаганнях можуть брати участь усі охочі, однак моделі повинні відповідати вимогам змагань. Також варто попередньо зареєструватися: https://rcgarage.info.

На сьогодні для участі заявлені спортсмени з 7 областей і міста Києва. 

Черкащину будуть представляти вихованці: Черкаського обласного центру науково-технічної творчості, Черкаської міської станції юних техніків, Черкаської Автошколи товариства сприяння обороні України та Христинівської міської станції юних техніків. 

- Цей вид спорту особливо популярний серед молоді. Заняття поєднують здобуття навичок роботи з усіма видами верстатів, обробку різних матеріалів, радіо конструювання і, звичайно, як результат роботи, – перегони. Досвід показує, що більшість дітей, які  були в подібних гуртках стали інженерами, конструкторами та вченими. Тож запрошуємо черкащан вступати до гуртків з автомоделювання, а якщо сумніваєтеся, то приходьте подивитися на запеклі перегони, - розповідає Євгеній Король, директор КЗ «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради».

Змагання, зокрема, відбудуться на базі КЗ «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради».

Довідково: Загальне керівництво організацією та проведенням Змагань здійснюється Українським державним центром позашкільної освіти, Українською федерацією автомодельного спорту зі статусом «Національна») за підтримки Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.


Виконавчий апарат обласної ради