У Черкасах щомісячно допомагатимуть родинам із дітьми

01 червня 2022, 21:00

Відсьогодні на базі волонтерського центру «Хрещатик-Сіті» надають гуманітарну допомогу родинам із дітьми. Організатори стверджують, що робитимуть це адресно, залежно від потреб кожної родини, тож охочі заповнювали спеціальні анкети. 

- Ми вже зареєстрували понад 50 діток і плануємо збільшити кількість до 100. Кожна дитина буде отримувати в нашому центрі щомісячну допомогу. Я щиро вдячна всім нашим партнерам - Асоціації "Мальве Україна" ( Верона, Італія), Григорію Коху та всім небайдужим черкасцям завдяки підтримці яких ми маємо змогу допомагати. Окремо хочу подякувати за всебічну підтримку першому заступнику голови обласної ради Роману Сущенку, заступниці черкаського міського голови Марині Гаркавій, волонтерам Товариства Червоного Хреста в Черкаській області. Разом ми - непереможні, - розповідає очільниця і засновниця волонтерського центру Інна Бандура.

Під час відкриття волонтери роздавали пакунки з необхідними для малечі речами вже зареєстрованим в їхньому центрі переселенцям. Людей зібралося чимало, вочевидь попит на допомогу зростатиме.

Кожна така ініціатива демонструє гостинність черкащан та всебічну підтримку благодійників із-за кордону.

Наближаємо перемогу разом!


Виконавчий апарат обласної ради