У Черкасах нагородили преміями молодих науковців

20 травня 2022, 16:10

Очільник обласної ради Анатолій Підгорний разом із головою ОВА Ігорем Табурцем відзначили молодих науковців Черкащини обласними преміями.

Загалом від 6-ти закладів вищої освіти надійшло 23 пропозиції. За результатами засідання Комісії з присудження премії визначено 10 номінантів: 8 молодих науковців та 2 колективи. Таким чином розподілили 10 премій по 10 тисяч гривень кожна. 

- Сьогодні Україна постала перед абсолютно новими страшними викликами. І я переконаний, що фундаментом для швидких і креативних рішень у відновленні нашої держави буде саме наукова спільнота. Зокрема й талановиті черкащани, яких ми сьогодні нагороджуємо. Дякуючи їм, ми зможемо швидко відновити Україну і зайняти своє місце серед європейських держав. Сподіваюся, що премія, яка заснована минулоріч і вже вручається вдруге, буде стимулом для подальших пошуків та розробок наших науковців. Щиро бажаю успіху, незважаючи на всі обставини, - прокоментував Анатолій Підгорний.

Премію цьогоріч присудили:

БРЕУС Роксолані Василівні, кандидату технічних наук, начальнику відділу інформаційно-аналітичного забезпечення, викладачу кафедри хірургії та екстреної медицини Черкаської медичної академії, яка має інноваційні досягнення в розвитку ринку інформаційних та комп’ютерних технологій. 

ДЕМЧУК Іванні Михайлівні, кандидату технічних наук, старшому викладачеві кафедри хімічних технологій
та водоочищення Черкаського державного технологічного університету, яка успішно розвиває науковий напрямок у галузі хімічних технологій створення та впровадження альтернативних джерел енергії у виробництво та очистки стічних вод.

ЖЕЛЄЗНІЙ  Валерії  Валеріївні, кандидату сільськогосподарських наук, доценту кафедри технології зберігання і переробки зерна Уманського національного університету садівництва, яка працює над розробкою та впровадженням
у виробництво ресурсоощадливих заходів первинного оброблення зерна пшениці.

Землянському Олегу Миколайовичу, доктору технічних наук, доценту, заступнику начальника кафедри автоматичних систем безпеки та електроустановок Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України, який працює над  вдосконаленням технологій захисту  життя пожежних при виконанні службових обовзків.

Карауш-Кармазіній Наталії Миколаївні, кандидату хімічних наук, науковому співробітнику науково-дослідної частини Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, яка має переконливі здобутки в галузі молекулярної електроніки.

Компанійцю Олексію Вікторовичу, аспіранту кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, який працює над дослідженням періоду національного державотворення часів Української революції 1917-1921 років.

Орловій Ользі Михайлівні, кандидату технічних наук, старшому викладачеві кафедри техніко-технологічних дисциплін, охорони праці та безпеки життєдіяльності Уманського державного університету імені Павла Тичини, яка досліджує якість будівельних конструкцій та їх застосування під час будівництва житла.

Тягай Ірині Михайлівні, кандидату педагогічних наук, доценту кафедри вищої математики та методики навчання математики Уманського державного університету імені Павла Тичини, яка працює над модернізацією вищої педагогічної освіти з використанням інноваційних інструментів викладання.

 колективу науковців Черкаського державного технологічного університету що успішно працює у галузі інформаційної безпеки та комп’ютерних технологій, а саме:

Тарасенку Ярославу Володимировичу, кандидату технічних наук, докторанту кафедри інформаційної безпеки та ком’ютерної інженерії, старшому викладачеві кафедри інформаційних технологій проектування;

Нагадаємо, рішенням сесії від 23 квітня 2021 року заснована премія обласної ради та обласної державної адміністрації молодим науковцям Черкащини. 

Лавданській Ользі В’ячеславівні, кандидату технічних наук, доценту кафедри інформаційних технологій проектування;

Прокопенку Валентину Андрійовичу, аспіранту кафедри інформаційних технологій проектування.

колективу науковців,  Черкаського державного технологічного університету: що працює над розвитком регіональної економіки та здійснює дослідження з управління бізнес-процесами, а саме: Якушеву Олександру Володимировичу, кандидату економічних наук, доценту кафедри соціального забезпечення;
Якушевій Оксані Вікторівні,  кандидату економічних наук, доценту  кафедри економіки та управління.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці у Facebook 


Виконавчий апарат обласної ради