Оголошено конкурсний відбір на посаду директора Черкаського обласного кардіоцентру

08 квітня 2024, 13:05

Конкурсна комісія під керівництвом заступника голови обласної ради Михайла Мушієка визначила основні вимоги до кандидатів на посаду та затвердила оголошення про відбір.

Так претенденти на посаду можуть подати свої документи з 8 до 29 квітня (включно), з 09.00 до 16.00 години понеділок-четвер, з 09.00 до 15.00 години у п’ятницю (крім обідньої перерви з 13.00 до 13.45, суботи, неділі, під час повітряної тривоги) за адресою: м. Черкаси, бульв. Т.Г. Шевченка, буд. 185, к. 431.
Детальний перелік необхідних документів можна переглянути ТУТ.

Зауважимо, обласний кардіоцентр є спеціалізованим лікувально-діагностичним закладом охорони здоров’я. Тут надають послуги спеціалізованої медичної допомоги пацієнтам з хворобами системи кровообігу.

Згідно з офіційним оголошенням, директором закладу може бути лише особа, яка відповідає Єдиним кваліфікаційним вимогам, що встановлюються Міністерством охорони здоров’я України. Також претендент на посаду повинен:

- бути громадянином України;
- мати вищу освіту другого (магістерського) рівня у галузі знань 07 "Управління та адміністрування" / 28 "Публічне управління та адміністрування" / 1501 "Державне управління" / 22 "Охорона здоров'я" / 08 "Право" / 05 "Соціальні та поведінкові науки" / 03 "Гуманітарні науки".

У разі здобуття вищої освіти у галузі знань 08 "Право" / 05 "Соціальні та поведінкові науки" / 03 "Гуманітарні науки" вимагається наявність вищої освіти другого (магістерського) рівня у галузі знань 07 "Управління та адміністрування" / 28 "Публічне управління та адміністрування" / 1501 "Державне управління".

У разі здобуття вищої освіти у галузі знань 22 "Охорона здоров'я" вимагається подальша спеціалізація "Організація і управління охороною здоров'я" / наявність вищої освіти другого (магістерського) рівня у галузі знань 07 "Управління та адміністрування" / 28 "Публічне управління та адміністрування" / 1501 "Державне управління";

– мати стаж роботи на керівних посадах - не менше 5 років;
– вільно володіти державною мовою;
– бути здатним за своїм освітнім і професійним рівнем, організаторськими здібностями виконувати обов'язки керівника.

На наступному засіданні комісія обиратиме переможця відбору, кандидатуру якого має погоди також сесія обласної ради.


Виконавчий апарат обласної ради