Оголошення про проведення конкурсу

Відповідно до статті 10 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" виконавчий апарат Черкаської обласної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору комп’ютерного забезпечення виконавчого апарату обласної ради.

Загальні вимоги до кандидатів: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років; уміння працювати з комп’ютерною та іншою оргтехнікою, вільне володіння державною мовою.

Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс з 9 до 17 години за адресою: 18000, м. Черкаси, бул. Шевченка, 185, кімната 431.

Дата проведення іспиту та співбесіди 29 липня 2019 року.

Інформацію про порядок проведення  конкурсу можна переглянути на офіційному веб-сайті Черкаської обласної ради в рубриці "Вакансії" за посиланням на інтернет-сторінку: https://www.oblradack.gov.ua/vakansii та отримати за телефоном 54-27-28.