Обласну ДЮСШ для осіб з інвалідністю може очолити паралімпійський чемпіон

09 листопада 2022, 17:06

Паралімпійський чемпіон 2004 року, заслужений майстер спорту України Антон Скачков може очолити обласну ДЮСШ для осіб з інвалідністю на 5 років, якщо його кандидатуру підтримає сесія обласної ради. Таке рішення ухвалила конкурсна комісія під головуванням Михайла Мушієка, заступника голови облради.

Переможець конкурсного відбору Антон Скачков має 24 роки трудового стажу. Починав інструктором-методистом в "ІНВАСПОРТі", був також спортсменом-інструктором збірної команди України з легкої атлетики Укрцентр "ІНВАСПОРТ", а з 2018 і по цей час працював заступником директора обласної дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю.

У своїй конкурсній пропозиції по розвитку школи Скачков зауважив, що основне завдання для цього комунального закладу - створювати умови для людей з інвалідністю вести здоровий спосіб життя, займатися спортом, брати участь у змаганнях.

Серед глобальних цілей на наступні 5 років він зазначив:

- удосконалити систему залучення дітей з інвалідністю до реабілітаційно-оздоровчих та спортивних заходів. Зокрема, відкривати гуртки за місцем навчання, забезпечувати транспортування дітей на заняття тощо;
- покращити підготовку спортсменів високого класу та спортивного резерву серед осіб з інвалідністю;
- популяризувати масовий та професійний спорт серед дітей з інвалідністю тощо.
 


Виконавчий апарат обласної ради