Обдаровані діти Черкащини виступили на одній сцені з професійним колективом

24 квітня 2024, 10:09

Команда справжніх професіоналів музичної справи STAGE BAND «Паралелі» Черкаської обласної філармонії подарувала можливість обдарованій молоді Черкащини відчути себе зірковими артистами на великій сцені.

У супроводі професіоналів на концерті солювали: вихованці ЧДМШ №1 імені М.В. Лисенка, ЧДМШ № 2, ЧДМШ № 3, ЧДШМ, ЧДШМ ім. Валентина Талаха, Смілянської ДМШ№ 2, а також до участі долучились і зразкові вокальні студії Черкас - «Палітра Талантів», «Браво», «ДоМіСолька».

Цього вечора на сцену вийшли й ті, хто вже обрав музику своєю професією - студенти Черкаського фахового музичного коледжу ім. С.С Гулака-Артемовського.

Серед молодих виконавців естраду підкорювали юні співаки й співачки та вокальні ансамблі, виконавці солісти-інструменталісти теж не лишились осторонь.

- Концерт був пронизаний духом патріотизму та національної гордості. У піснях та інструментальних композиціях простежилась велика увага до тематики, пов'язаної з історією та культурою рідного краю, що обумовлено подіями сьогодення. Такі гучні події відкривають для нас великий потенціал і талант учнів, які здатні здивувати світ своїм мистецтвом. Приємно, що мистецькі навчально-освітні заклади Черкащини вкотре довели та виявилися справжніми лабораторіями талантів, де молодь має можливість розвивати свої здібності і демонструвати потенціал широкому загалу, - підсумував директор Філармонії Юрій Федоряка.


Виконавчий апарат обласної ради