Питання охорони здоров’я буде внесено на розгляд сесії обласної ради

13 грудня 2019, 16:33

Голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я Віктор Парамонов провів її засідання, на якому розглянуто питання, подані на розгляд сесії обласної ради 20 грудня.

У її роботі взяли участь перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко і заступник голови обласної ради Андрій Сегеда.

Першими розглянули питання, що стосувалися бюджетних питань.

Зокрема, члени комісії  погодили внесення змін до рішення обласної ради від 18.12.2018 №28-20/VII «Про обласний бюджет Черкаської області на 2019 рік», а потім заслухали директора Департаменту фінансів Наталію Кравченко, яка ознайомила з проєктом обласного бюджету на 2020 рік.

В контексті попередніх питань члени комісії розглянули внесення змін до обласної програми надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю.

Наступними розглянули питання про утворення статутних капіталів комунальних некомерційних підприємств: «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради», «Черкаський обласний дитячий багатопрофільний санаторій «Сосновий Бір» та «Обласний дитячий санаторій «Пролісок»; «Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій «Руська Поляна»; обласний дитячий кардіоревматологічний санаторій «Городище»

На завершення члени комісії заслухали звіт постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я  та розглянули і погодили план роботи Черкаської обласної ради на 2020 рік.


Виконавчий апарат обласної ради


Source URL: https://www.oblradack.gov.ua/pitannya-okhoroni-zdorovya-bude-vneseno-na-rozglyad-sesii-oblasnoi-radi