У Жашкові збудовано нове поле для міні-футболу зі штучним покриттям

16 жовтня 2019, 15:35

11 жовтня Жашківській спеціалізованій школі  №1 відбулось урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям.  На міні-стадіоні учні школи і молодь Жашківщини зможуть якісно та безпечно займатися спортом, зміцнювати своє здоров’я, вести активно-спортивний спосіб життя. 

На урочисте відкриття спортивного майданчика завітали: міський голова Ігор Цибровський, депутат міської ради Сергій Вусик, начальник  відділу освіти  Валентина Савицька, директор ДЮКФП Дмитро Мазур,  депутати Жашківської міської ради, директори шкіл та батьки школярів. Дорогими гостями цього дня стали і поважні вчителі – директор школи 1994-1999 років Зіна Романюк та учитель, який виховав  не одне покоління випускників школи любов до спорту - Анатолій Добровольський.  

Будівництво спортивного  майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям стало можливим за сприяння депутата Черкаської обласної ради Віктора Вусика. Фінансування дійснювалося із державного та місцевого бюджетів на умовах співфінансування:

  • виготовлення проекту та експертиза – 37 979,40 грн. (бюджет громади);
  • роботи з будівництва – 721 594 грн. з держбюджету та 721 594 грн. з бюджету громади;
  • благоустрій прилеглої території, облаштування доріжок та будівництво огорожі 60 276 грн. (бюджет громади).

Цього дня також відбулося відкриття вуличних тренажерів, встановлених поряд із міні-полем  за сприяння депутата обласної ради Віктора Вусика та депутата міської ради Сергія Вусика.      

Танцювальними номерами розважали гостей творчий колектив школи, а вчителі школи та футбольна команда учнів провели показове тренування.  Відтак, на новому майданчику відбувся турнір з міні-футболу між командами школи.

Шкільний стадіон облаштований за сучасними стандартами, а це – спортивна перспектива для дітей та молоді.

Сучасний міні-стадіон розмірами 42х22 метри готовий приймати спортсменів! Заняття та змагання на міні-полі дасть можливість юним футболістам, волейболістам  не лише підвищувати спортивну майстерність, а й гартувати своє здоров’я та більше часу проводити на свіжому повітрі.

http://zhashkivska.gromada.org.ua/news/1571229138/


Виконавчий апарат обласної ради


Source URL: https://www.oblradack.gov.ua/u-zhashkovi-zbudovano-nove-pole-dlya-mini-futbolu-zi-shtuchnim-pokrittyam