Сесію Монастирищенської районної ради розпочали із скорочення посад

31 травня 2019, 09:13

За інформацією Монастирищенської районної ради, її голова Микола Орендарчук провів позачергову сесію.

У її роботі взяли участь 25 депутатів, заступник голови районної державної адміністрації Руслан Терещук, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники районних комунальних установ та організацій, директори закладів загальної середньої освіти району, представники засобів масової інформації.

До порядку денного було подано 11 питань.

На початку роботи депутати за ініціативи голови районної ради внесли зміни до структури та чисельності виконавчого апарату районної ради, скоротивши вакантну посаду провідного спеціаліста.

Далі обранці району взяли до уваги звернення комунальної установи «Монастирищенський районний методичний кабінет» та ухвалили рішення про скорочення двох посад методистів у структурі даної установи.

У ході подальшої роботи внесли зміни до районного бюджету на 2019 рік, зокрема, відповідно до наказу відділу освіти Монастирищенської райдержадміністрації від  22.05.2019 року № 33 «Про внесення змін до структури та чисельності установ освіти району на 2019 рік» за рахунок скорочення двох посад (юрисконсульта та бухгалтера) кошти, що вивільняються, направлено на здійснення підвозу педагогічних працівників, які працюють в сільській місцевості.
 

Далі депутати районної ради розглянули питання про перепрофілювання та зміну назв закладів загальної середньої освіти. За результатами обговорення вирішено зняти з розгляду питання про пониження на один ступінь Шабастівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів, так як депутат районної ради Віктор Рикун надав гарантійний лист про забезпечення коштами закладу у сумі 236 тисяч гривень, яких не вистачає на фінансування. Розгляд питань про пониження ступенів Княжиківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів та Попуднянського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів також відкладено на один місяць.

Окрім того, депутати змінили тип, перейменували і затвердили нову редакцію статуту Монастирищенського закладу спеціалізованої освіти спортивного профілю школа-інтернат «Обдарованість» І-ІІІ ступенів.

У ході сесії районні обранці прийняли звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України про виділення коштів з державного бюджету на проведення капітального ремонту доріг у районі з метою забезпечення безпечного підвозу дітей району до місць навчання, а також схвалили депутатські запити:  депутата районної ради Василя Жука до т.в.о.начальника Монастирищенського ВП Уманського ВП ГУНП в Черкаській області щодо надання роз’яснень про причини відсутності контролю працівниками поліції виконання рішень виконавчого комітету і сесії Монастирищенської міської ради та до начальника  Головного управління національної поліції у Черкаській області про призначення начальника Монастирищенського ВП Уманського ВП ГУНП в Черкаській області; депутата районної ради Олександра Журавля до голови Монастирищенської райдержадміністрації стосовно ремонту дороги Тарасівка-Івахни.

За результатами розглянутих питань прийнято відповідні рішення.


Виконавчий апарат обласної ради


Source URL: https://www.oblradack.gov.ua/sesiyu-monastirischenskoi-rayonnoi-radi-rozpochali-iz-skorochennya-posad