Команда черкаських юних знавців зоології виборола перше місце у Всеукраїнському зборі

28 травня 2019, 09:31

Як повідомляють у КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми», днями Черкащина приймала VIІ Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних знавців зоології.

Організаторами збору у 2019 році виступають Міністерство освіти і науки України, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, комунальний заклад «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради», Канівський природний заповідник.

У заході взяли участь команди учнівських делегацій з числа учасників науково-дослідних експедицій, зоологічних практик, екскурсій з практичним досвідом роботи із зоології 16 областей.

На урочистому відкритті чудовий настрій присутнім подарували вихованці зразкової вокальної студії «Карамелька» та учасниця всеукраїнських та міжнародних вокальних конкурсів, представниця нашої області Каріна Рідченко.

Привітав учасників Всеукраїнського збору начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський. Звертаючись до присутніх, він подякував молоді за небайдужість до питань охорони навколишнього середовища та висловив впевненість у тому, що перебування на Черкащині буде корисним та змістовним.

Також побажали успіху юннатам заступник міського голови м. Черкаси Ігор Волошин, директор КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» Людмила Давиденко, методист відділу екології Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Олена Івасюнько, директор Навчально-наукового інституту природничих та аграрних наук Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького Максим Гаврилюк, методист лабораторії природничо-математичних дисциплін КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» Любов Даниленко.

Польові дослідження та зоологічні практикуми  з орнітології, ентомології та охорони дикої природи юні дослідники провели на базі Канівського природного заповідника.

Програмою Всеукраїнського  експедиційно-польового Збору були передбачені презентації науково-дослідницьких проектів за результатами експедицій, походів, польової практики своєї області; фотовиставка «Дивовижна фауна України»; проведення польової практики на базі Канівського природного заповідника; екскурсійно-пізнавальна програма обласним центром з відвідуванням Черкаського краєзнавчого музею, Музею Кобзаря, Черкаського зоопарку.

Разом з тим, учасники польових зборів відвідали екскурсії по місту  Каневу («Тарасова гора» - до національної святині українського народу, Георгіївський (Успенський) собор, Музей народно-прикладного мистецтва, знайомство з «Канівським морем»).

За підсумками журі визначило переможців – кращих  знавців зоології та навколишнього природного середовища. Володарем Гран-Прі стала команда юних зоологів Волинської області.

Черкаську область на Всеукраїнському конкурсі представляла команда Червонослобідської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаського району, які посіли І місце.

Переможці експедиційно-польового збору  юних зоологів отримали кубок Гран-Прі, грамоти, медалі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України, КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» та Канівського природного заповідника.


Виконавчий апарат обласної ради


Source URL: https://www.oblradack.gov.ua/komanda-cherkaskikh-yunikh-znavciv-zoologii-viborola-pershe-misce-u-vseukrainskomu-zbori