Депутати погодили низку проєктів рішень під час засідання "бюджетної" комісії

14 листопада 2023, 13:23

У межах підготовки до пленарного засідання сесії депутати обласної ради працюють у постійних комісіях. Зокрема, під час засідання комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів обласні обранці  розглянули низку питань щодо змін у бюджет області. Про це повідомив голова ради Анатолій Підгорний.

Серед основного - погоджені питання у сферах:

Цивільного захисту

Збільшується обсяг фінансування на виконання програми Територіальної оборони на понад 9 млн грн за рахунок перевиконання дохідної частини обласного бюджету та субвенцій Уманської й Мліївської територіальних громад.

Також перерозподіляється 4,3 млн грн на виплату одноразової допомоги у розмірі 50 тис. грн членам сімей осіб, смерть яких пов'язана із захистом України.

Освіти

Розподіляється понад 14 млн грн державної субвенції на закупівлю засобів навчання, мультимедійного обладнання, облаштування кабінетів та підвищення кваліфікації педагогів у межах "Нової української школи".

Охорони здоров'я

Спрямовуються кошти на придбання обладнання для обласних медзакладів, зокрема кардіоцентру та обласної лікарні.

Окрім цього, погодили низку змін до програм.

Так, до Програми підтримки територіальної оборони додали нові заходи, Програму забезпечення захисників житлом виклали у новій редакції, аби заходами могли скористатися й ті, хто зараз обороняє нашу державу.


Виконавчий апарат обласної ради


Source URL: https://www.oblradack.gov.ua/deputaty-pohodyly-nyzk-proyektiv-rishen-pid-chas-zasidannya-byudzhetnoyi-komisiyi