“Не відступати і не здаватись”: для черкаських школярів влаштували науково-патріотичний захід

18 вересня 2023, 12:15

Понад п’ятдесят дітей з різнопрофільних гуртків відвідали патріотичний захід під назвою «Не відступати і не здаватись». Його організували працівники Черкаського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді у селі Мошни 16-17 вересня.

- Захід такого масштабу проводився вперше і на меті мав об’єднати національно-патріотичний та науково-технічний напрями гурткової роботи на одній локації для розширення уявлення молоді про можливість здобуття позашкільної освіти, - розповів директор обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради  Євгеній Король. 

Фахівці центру підготували для школярів майстер-класи з керування безпілотними літальними апаратами, фото та відеозйомки, виживання в екстремальних умовах. 

Також діти змагались у стрільбі з лука, взяли участь в історичних квестах та екскурсіях місцевими історичними пам’ятками. Із захоплення долучились до вечірньої ватри, переглядаючи патріотичні фільми та співаючи народні пісні.

- Такі заняття дають можливість згуртувати молодь і допомогти визначитись з майбутніми напрямками навчання. Упродовж 2023-2024 навчального року плануємо систематично проводити подібні заходи у сільській місцевості для максимального охоплення населення позашкіллям, - додав Євгеній Король.


Виконавчий апарат обласної ради


Source URL: https://www.oblradack.gov.ua/ne-vidstupaty-i-ne-zdavatys-dlya-cherkaskykh-shkolyariv-vlashtuvaly-naukovo-patriotychnyy-zakhid