Ті, хто творять незалежність: історії незламних черкащан

24 серпня 2023, 16:40

З нагоди державних свят голова обласної ради Анатолій Підгорний відзначив черкащан обласними відзнаками, зокрема, нагородою «Доблесть Черкащини».

Серед тих, хто її отримав, розвідник Олег Музика. 

Чоловік пішов до війська добровольцем з початку повномасштабного вторгнення. Витримавши непрості бої, він отримав поранення і зараз перебуває на реабілітації.

- Кожному з нас під силу здобути цю перемогу. Я переконаний в цьому і тому пішов до війська. Так би мовити,  за «мертвих, живих і ненароджених». Мені пощастило з командою і в найнапруженіші моменти можна було покластися на плече побратима й професіоналізм та сміливість нашого командира, - розповідає військовослужбовець.

Олег додає, що у в мирному житті працював в аграрній компанії, був сівачем. І після Перемоги він продовжить працювати у цій сфері, але вже під мирним українським небом.

- Я людина з поля. Ніколи не мав бажання воювати та й взагалі  брати в руки зброю. Але коли  росіяни вторглися в Україну, не зміг просто сидіти й дивитися. Я хотів, щоб цей жах швидше закінчився і знав єдиний спосіб як це зробити - долучитися до лав оборонців своєї домівки.  Земляки, якщо ми хочемо самі будувати свою державу, маємо боротися. Давайте відкинемо всі страхи й будемо йти лише вперед. Я впевнений, що ми відстоїмо свою правду і свою країну, - говорить Олег Музика.


Виконавчий апарат обласної ради


Source URL: https://www.oblradack.gov.ua/ti-khto-tvoryat-nezalezhnist-istoriyi-nezlamnykh-cherkashchan