Конкурсна комісія обрала претендента на посаду директора санаторію в Городищі

31 травня 2023, 12:00

Конкурсна комісія під керівництвом заступника голови обласної ради Михайла Мушієка обрала переможцем конкурсу на посаду директора обласного дитячого кардіоревматологічного санаторію "Городище" Валерія Трохименка.

Він має повну вищу освіту та працює в закладі з 2015 року, а з 2021 виконує обов'язки директора.

Валерій Трохименко запевняє, що прагне відновити діяльність закладу згідно з профілем та розвивати реабілітаційні послуги.

- Це єдиний заклад з такою специфікою в області, тож він має працювати й розвиватися. Багато діток перенесли різного роду травми й вони потребують реабілітації. Батьки самотужки з цим не впораються, а ми можемо допомогти, адже маємо відповідних спеціалістів та обладнання. Для лікування застосовуємо фізіотерапевтичні процедури, лікувальний масаж, лазерну й грязьову терапії, інгаляції тощо. Наші послуги були затребувані й до повномасштабного вторгнення. Так, ще 24 лютого дітки проходили реабілітацію, однак довелося припинити роботу за профілем зі зрозумілих причин. Потім ми активно допомагали переселенцям, розміщували їх та створювали комфортні умови для проживання, - розповів у коментарі Валерій Трохименко.

Він також зауважив, що постійно співпрацює з обласною владою та благодійниками, тож нещодавно в закладі відремонтували дах, та вдалося отримати побутову техніку.

Комісія рекомендувала його кандидатуру на призначення директором цього санаторію з укладанням контракту на 5 років. Остаточне рішення ухвалять депутати під час сесійного засідання.


Виконавчий апарат обласної ради


Source URL: https://www.oblradack.gov.ua/konkursna-komisiya-obrala-pretendenta-na-posadu-dyrektora-sanatoriyu-v-horodyshchi