На сесії призначили керівників комунальних підприємств

26 травня 2023, 16:05

Депутати підтримали рішення про призначення директорів комунальних підприємств у сфері освіти, соціального захисту й охорони здоров’я.

Зокрема, набрало необхідну кількість голосів рішення про призначення Тетяни Філіпової на посаду директора Кропивнянського дитячого будинку для дітей шкільного віку. Вона має вищу педагогічну освіту й керує цим закладом з 2004 року.

До Кропивнянського дитячого будинку направляють дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Тут за ними доглядають, допомагають здобути освіту й вступити до університету.

Під час конкурсного відбору, на якому і затвердили її кандидатуру, Тетяна Філіпова розповіла, що дітей виховують у належних умовах, влаштовують для них дозвілля та оздоровлення, як в Україні, так і за кордоном.

- Будемо покращувати й надалі умови проживання наших діток, прищеплювати їм любов до рідного краю, готувати до самостійного життя, аби вони могли самореалізуватися і стали повноцінною частиною українського суспільства, - запевнила Тетяна Філіпова.

Наступним рішенням сесія призначила Галину Бараненко директоркою комунального закладу «Черкаський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики».

За свою трудову діяльність жінка 13 років пропрацювала санітарним лікарем, згодом 6 років лікарем-статистиком, а з 2005 року очолює відділ медичної статистики в цьому ж комунальному закладі.

Зауважимо, Центр медстатистики реалізовує державну політику в цій сфері, здійснює інформаційно-аналітичне забезпечення профільного управління ЧОДА, співпрацює з органами влади для обміну статистичними даними, координує діяльність закладів охорони здоров'я щодо отримання єдиної системи збору, обробки, зберігання та передачі медико-статистичної інформації.

Підтримали й призначення Володимира Орленка на посаду директора КНП "Черкаський обласний дитячий санаторій Сосновий бір". Він має вищу юридичну освіту за спеціальністю – право. Тривалий час працював у юридичній та судовій сферах, згодом очолював комунальний готель «Дніпро». З грудня 2021 року виконує обов'язки директора санаторію «Сосновий бір».


Виконавчий апарат обласної ради


Source URL: https://www.oblradack.gov.ua/na-sesiyi-pryznachyly-kerivnykiv-komunalnykh-pidpryyemstv