Черкаський обласний кардіоцентр - заклад європейського рівня, - Василь Лазоришинець

22 березня 2023, 13:51

У Черкасах обговорювали розвиток обласного кардіоцентру, зокрема, в напрямку трансплантації  під час круглого столу за участі, влади, медиків та директора Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова НАМН України Василя Лазоришинця.

Черкаський обласний кардіологічний центр та Інститут серцево-судинної хірургії вже багато років співпрацюють в межах меморандуму. Лікарі нашого закладу мають змогу проходити стажування в Інституті, а також тамтешні фахівці допомагають із проведенням складних операцій. Завдяки такій плідній співпраці обласний кардіоцентр постійно зростає та розвивався. Сьогодні тут приймають тисячі пацієнтів щороку і проводять непрості операції на відкритому серці.

- За кількістю та якістю наданих послуг Черкаський кардіоцентр вже багато років входить до п'ятірки кращих в нашій країні та й загалом тут надають послуги європейського рівня, - зауважив Василь Лазоришинець.

Голова обласної ради Анатолій Підгорний додав, що обласний кардіоцентр працює з великим навантаженням. За останній рік тут провели рекордну кількість операцій - понад 1600. І вся ця надзвичайно складна робота з порятунку життів відбувається в повній синергії з іншими обласними й міськими медзакладами.

- Розвиток трансплантації також не припиняється. В області діє відповідна програма. Проте актуальною залишається проблема вчасної та правильної констатації смерті мозку пацієнта. Над цим і надалі працюватимуть фахівці, аби черкащани, мали шанс на повноцінне життя. Окрім цього, нагадаю, в нас є ще один амбітний проєкт, який починали до війни - будівництво кардіологічного корпусу з операційною. Він дасть можливість медикам проводити ще більше операцій, - прокоментував голова обласної ради.

Керівниця комунального підприємства Світлана Журба своєю чергою подякувала обласній та міській владі за постійну підтримку кардіоцентру, зокрема, у спрямуванні коштів на обладнання чи реалізації інших проєктів.

Нагадаємо, Медики Черкащини переймали досвід у колеги зі Львова

Читайте також: Надають допомогу у три зміни та постійно вдосконалюються: як сьогодні працює обласний кардіоцентр 


Виконавчий апарат обласної ради


Source URL: https://www.oblradack.gov.ua/cherkaskyy-oblasnyy-kardiotsentr-zaklad-yevropeyskoho-rivnya-vasyl-lazoryshynets