Колектив Червонослобідської сільської ради передав автівку для захисників

27 січня 2023, 15:49

Чергову автівку, заповнену ліками та домашніми смаколиками, передали на фронт працівники Червонослобідської сільської ради. Машину придбали власним коштом, а завантажити всім необхідним допомогли жителі громади, депутати сільської ради та члени виконавчого комітету. 

- Неймовірне на передовій роблять наші хлопці, а ми чим можемо, тим їм і допомагаємо, аби вони якнайшвидше вигнали окупанта з нашої землі, - розповідає голова громади Олександр Литвиненко. – Ми в колективі розпочали рік з волонтерства. Перша автівка вже виконує бойові завдання. Таким цей рік буде в нас доти, поки не відсвяткуємо велику Перемогу. А автівок на фронті забагато не буває. 

На початку цього року колектив сільської ради власним коштом придбав, технічно обладнав та передав першу автівку своїм землякам на схід. Другий автомобіль став подарунком до Дня Соборності України. 

Машину наповнили домашніми смаколиками, яких наготували господині громади, ліками для хлопців та необхідними продуктами. До збору гуманітарного вантажу долучилися жителі громади, депутати сільської ради та члени виконавчого комітету. Також автівку освятив отець Назарій, настоятель Храму Успіння Пресвятої Богородиці. 

Волонтери кажуть, що продовжуватимуть допомагати військовим, поки ті не виб’ють з України останнього рашиста.


Виконавчий апарат обласної ради


Source URL: https://www.oblradack.gov.ua/kolektyv-chervonoslobidskoyi-silskoyi-rady-peredav-avtivku-dlya-zakhysnykiv