Черкаський обласний краєзнавчий музей відновлює роботу

01 вересня 2022, 13:09

Відсьогодні, 1 вересня, Черкаський обласний краєзнавчий музей Черкаської обласної ради відновлює свою роботу. Вперше від початку повномасштабної війни для відвідувачів відкриють експозиції.

Очільниця музею Ірина Собко у коментарі виданню "Про все" розповіла, що просвітницькі заходи працівники проводили і раніше, але поза межами експозицій.

- Зараз іде війна, тому деякі частини експонатів, раритетних та оригінальних, були демонтовані, вилучені з експозиції. Адже, відповідно до інструкцій, всі оригінальні та цінні експонати мають  зберігатися в належному місці до того часу, якби нам довелося евакуюватися. Тому наперед прошу вибачення у всіх наших майбутніх відвідувачів, якщо вони не побачать оригінальну зброю чи скіфське золото, яке в нас було і зараз демонтовано. Проте вирішили все ж відкривати нашу експозицію, бо є багато людей, які хочуть відвідати музей, - розповідає Ірина Собко.

Відвідувачам Черкаського обласного краєзнавчого музею також пропонують різноманітні тематичні, авторські, оглядові та інтерактивні екскурсії. Детальніше про них можна дізнатися на сторінці комунального закладу.

- Якщо плануєте екскурсію, то варто зателефонувати до музею, щоб ми змогли підібрати людину на бажаний час і день, - додає пані Ірина.

співробітник сектору воєнної історії Тетяна Григоренко проводить екскурсію для школярів


Виконавчий апарат обласної ради


Source URL: https://www.oblradack.gov.ua/cherkaskiy-oblasniy-kraeznavchiy-muzey-vidnovlyue-robotu