Для Шевченківської школи-інтернату обрали нову директорку

10 лютого 2022, 19:17

Заступник голови обласної ради Михайло Мушієк провів засідання конкурсної комісії, де обрали претендентку на посаду директора Шевченківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради.

Участь у відборі брала лише одна претендентка Лариса Яровенко. Комісія підтримала її кандидатуру, тож за позитивного рішення сесії вона очолить цей заклад.

Лариса Василівна родом із села Тарасівка Звенигородського району. Повну вищу освіту отримала в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького за спеціальністю "Українська мова і література". Там здобула кваліфікацію вчителя української мови і літератури та зарубіжної літератури, згодом закінчила магістратуру в цьому ж університеті за спеціальністю "Управління навчальним закладом".

Свою трудову діяльність розпочала у 2000-му році. П'ять років вона працювала викладачем у Звенигородській філії Східноєвропейського університету економіки і менеджменту. У 2005 - 2008 роках працювала вчителем української мови та літератури у Звенигородській та Тарасівській школах. З 2008 по 2009 обіймала посаду заступника директора з навчально-виховної роботи у Тарасівській загальноосвітній школі. Наступних чотири роки вчителювала у Звенигородській спеціалізованій школі №1. Вже з 2012 року і по сьогодні обіймає посаду заступника директора з виховної роботи у Звенигородській спеціалізованій школі №3.

За правилами відбору претендентка склала іспит на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, пройшла перевірку професійних компетентностей та представила план розвитку закладу.

Із перебігом конкурсу можна ознайомитися у відео.


Виконавчий апарат обласної ради


Source URL: https://www.oblradack.gov.ua/dlya-shevchenkivskoi-shkoli-internatu-obrali-novu-direktorku