Оголошено конкурс на зайняття посади директора Черкаського обласного центру науково – технічної творчості учнівської молоді

13 вересня 2021, 16:24

Конкурсний відбір претендентів на зайняття посади директора комунального закладу «Черкаський обласний центр науково–технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради» оголосили сьогодні під час першого засідання комісії, яке вів заступник голови обласної ради Володимир Доманський.

Документи від претендентів приймаються із 14 вересня  до 4 жовтня  включно, з 08.00 до 16.00 години (понеділок-четвер), з 08.00 до 15.00 години у п’ятницю (крім обідньої перерви з 13.00 до 13.45, суботи, неділі, святкових і неробочих днів) за адресою: м. Черкаси, бульв. Т.Г. Шевченка, буд. 185, к. 431.

Під час засідання членам комісії роз’яснили вимоги та обмеження, встановлені

Законом України «Про запобігання корупції», зокрема, як повідомити про конфлікт інтересів і подальші дії. Також затвердили регламент виступів та обговорень іс встановили вимоги  до претендентів: 

- громадянин України; 

- вища освіта;

- стаж педагогічної роботи не менше трьох років;

- організаторські здібності.

Під час виступу учасники конкурсу повинні представити плани розвитку закладу. Володимир Доманський вкотре наголосив, що претенденти, які вже очолювали заклад, мають зосередити свій виступ на перспективному плані, а не звітувати про вже зроблену роботу.

Як зазначено в оголошенні, проєкт розвитку з першочерговим планом реформування закладу протягом одного року. Він повинен містити:

- заходи;

- результати аналізу можливих ризиків;

- пропозиції щодо очікуваної динаміки поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення його конкурентоспроможності;

- виконання завдань, визначених в установчих документах. 

- відображати можливість залучення інвестицій для розвитку закладу.

Детальніше ТУТ


Виконавчий апарат обласної ради


Source URL: https://www.oblradack.gov.ua/ogolosheno-konkurs-na-zaynyattya-posadi-direktora-oblasnogo-centru-naukovo-tekhnichnoi-tvorchosti