Геопортал - важливий інструмент для роботи з містобудівною і земельною документацією у територіальних громадах

30 квітня 2021, 12:55

На цьому було наголошено під час зустрічі з очільниками територіальних громад Уманського району, що днями відбулася під керівництвом голови Уманської районної ради Віталія Олійника та  голови Уманської райдержадміністрації Ігоря Миклащука. Серед учасників зібрання - заступник голови районної ради Богдан Сокур, керівники та фахівці відповідних структурних підрозділів територіальних громад, райдержадміністрації та районної ради. Про це йдеться на сайті Уманської районної ради.

На зустріч були запрошені: голова правління громадської спілки «Українське товариство виробників геопросторових даних» Роман Челноков, генеральний директор ТОВ «АРЦ» Сергій Булгаков, провідний спеціаліст з містобудівної документації ТОВ «Укр-Группроект» Леонід Тиква.

Темою обговорення стало питання про хід реалізації Програми виготовлення містобудівної та земельної  документації території Уманського району на 2021-2022 роки.

Зокрема, під час зустрічі розглянуто низку питань, серед яких йшлося про роботу громадської спілки «Українське товариство виробників геопросторових даних»; презентовано геопортал (із зосередженням уваги на питанні комплексного плану розвитку територій громад).

Окрім того, присутні обговорили питання щодо розробки генеральних планів адміністративних центрів територіальних громад; виготовлення землевпорядної документації по встановленню меж адміністративних територій та інвентаризації земель і об’єктів нерухомості,а також підписання Меморандуму про співпрацю та укладання договорів із територіальними громадами.

За підсумками цієї зустрічі було відзначено, що створення геоінформаційних систем на сьогодні є однією із основних вимог держави до процесу діджиталізації сфери містобудування в Україні.

Геопортал - це сучасний інструмент для публікації та онлайн роботи з містобудівною і земельною документацією, що, в свою чергу, дасть можливість швидко і виважено вирішувати важливі питання, пов'язані з прийняттям управлінських рішень, просторовим розвитком територій громад та населених пунктів району. Дуже важливо, що надалі, інформація, яка міститься на геопорталі, може слугувати для потенційних інвесторів доступним інструментом для прийняття рішень щодо інвестування регіону.


Виконавчий апарат обласної ради


Source URL: https://www.oblradack.gov.ua/geoportal-vazhliviy-instrument-dlya-roboti-z-mistobudivnoyu-i-zemelnoyu-dokumentacieyu-u