До 30-річчя незалежності України буде зведено комплекс «Географічний центр – серце України» із встановленням найбільшого Державного Прапора

08 квітня 2021, 13:09

Сьогодні проведено засідання постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, яке вів заступник голови постійної комісії Олександр Радуцький.

У її роботі взяли участь заступники голови обласної ради Володимир Доманський і Михайло Мушієк.

Члени постійної комісії у ході розгляду питань погодили, зокрема, внесення змін до розпорядження обласної державної адміністрації від 03.03.2021 №84 «Про перерозподіл видатків обласного бюджету та внесення змін до Розподілу коштів бюджету розвитку на здійснення заходів із будівництва, реконструкції і реставрації, капітального ремонту об’єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури за об’єктами у 2021 році», затверджених розпорядженням обласної державної адміністрації від 31.03.2021 № 142.

Цими змінами передбачається перерозподіл видатків обласного бюджету в межах загального обсягу бюджетних призначень на об’єкти:

– будівництво комплексу «Географічний центр – серце України» (біля автомобільної дороги Н-16 Золотоноша – Сміла – Умань (поворот на с. Марʼянівка) Черкаська область) (виготовлення проектно-кошторисної документації та отримання експертного звіту) на суму 59 000,00 грн;

– будівництво малих архітектурних форм на території комплексу «Географічний центр – серце України» (біля автомобільної дороги Н-16 Золотоноша – Сміла – Умань (поворот на с. Марʼянівка) Черкаська область) (виготовлення проектно-кошторисної документації та отримання експертного звіту) на суму 59 000,00 грн.

Використання та освоєння коштів покладено на головного розпорядника та відповідального виконавця цих бюджетних призначень – Департамент будівництва обласної державної адміністрації.

Відповідаючи на запитання членів комісії, директор департаменту Андрій Лапін зазначив, що проєктом робіт передбачено встановлення і облаштування найбільшого Державного Прапора в Черкаській області. Приурочено це Дню Державного Прапора України, що відзначається 23 серпня, і 30-річчю  незалежності України, яке ми відзначатимемо цього року.


Виконавчий апарат обласної ради


Source URL: https://www.oblradack.gov.ua/do-30-richchya-nezalezhnosti-ukraini-bude-zvedeno-kompleks-geografichniy-centr-serce-ukraini-iz