В обласному центрі покладанням квітів та молебнем відзначили День Гідності і Свободи

20 листопада 2020, 11:28

З нагоди Дня Гідності і Свободи у м. Черкаси проведено урочисті заходи. Заступник голови обласної ради Андрій Сегеда, голова облдержадміністрації Сергій Сергійчук, заступник міського голови м. Черкаси Ігор Волошин  разом з представники громадськості обласного центру поклали квіти до пам’ятника «Борцям за волю України», а також до стели пам’яті Небесної сотні, що поблизу Свято-Троїцького кафедрального собору.

 

Після покладань у Свято-Троїцькому храмі митрополит Черкаський і Чигиринський владика Іоан провів молебень.

Довідково.

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Це свято було встановлене 2014 року з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.


Виконавчий апарат обласної ради


Source URL: https://www.oblradack.gov.ua/v-oblasnomu-centri-pokladannyam-kvitiv-ta-molebnem-vidznachili-den-gidnosti-i-svobodi