Основні питання сесії – передача майна

13 листопада 2020, 14:35

12 листопада 2020 року заступник голови районної ради Микола Панчишин провів позачергову 39-ту сесію Городищенської районної ради.

У роботі сесії взяли участь керівник апарату Городищенської районної державної адміністрації Людмила Пащенко, керівники окремих підрозділів районної державної адміністрації та комунальних установ.

На початку роботи пленарного засідання депутати затвердили порядок денний, до якого було подано питання про передачу об’єктів районної комунальної власності.

Зокрема, на клопотання Городищенської міської ради ухвалено рішення про передачу юридичних осіб, комплексів будівель, споруд, майна закладів охорони здоров’я, культури, освіти із спільної власності територіальних громад сіл та міста Городищенського району до комунальної власності міської об’єднаної територіальної громади.

Також депутати передали до Вільшанської селищної об’єднаної територіальної громади юридичні особи та матеріальні цінності закладів освіти, культури, охорони здоров’я сіл Товста та Зелена Діброва.

У зв’язку з приєднанням територіальної громади села Журавка до Селищенської об’єднаної територіальної громади передано Журавський центр культури і дозвілля Городищенської районної ради до власності Журавської сільської ради.

На завершення сесії Микола Панчишин подякував депутатам районної ради, працівникам виконавчого апарату районної ради та апарату районної державної адміністрації, сільським головам, керівникам комунальних установ  за плідну і конструктивну роботу впродовж усієї каденції..

 

 


Виконавчий апарат обласної ради


Source URL: https://www.oblradack.gov.ua/osnovni-pitannya-sesii-peredacha-mayna