Голова подякував депутатам за плідну і конструктивну роботу протягом скликання, яке завершується

13 листопада 2020, 09:40

Голова районної ради Віталій Верета провів засідання позачергової тридцять другої сесії районної ради сьомого скликання. 

Через складну епідемічну ситуацію щодо захворюваності на COVID-19 засідання сесії проходило з дотриманням  карантинних правил.  

У роботі пленарного засідання сесії, окрім депутатів районної ради, взяли участь голова районної державної адміністрації Володимир Коваленко, депутат обласної ради Олександр Коваленко, доповідачі з питань порядку денного.

На початку роботи сесії Віталій Верета привітав всіх причетних з прийдешнім святом –Днем працівників сільського господарства та разом з головою райдержадміністрації вручили Подяки Катеринопільської райдержадміністрації та районної ради за вагомий внесок в соціально-економічний розвиток Катеринопільського району та з нагоди Дня працівників сільського господарства: Олександру Коваленкуголові фермерського господарства «Агро-Вікторія Катеринопіль»; Миколі Вовкотрубурегіональному директору ТОВ "НВФ «Урожай» ВП «Катеринопільський»; Олександру Ярмоленку голові фермерського господарства «Новоселиця», а також колективу ПАТ «Миронівський хлібопродукт».

Після цього депутати перейшли до розгляду питань порядку денного.

 

Спочатку заслухали начальницю фінансового управління райдержадміністрації Тамару Чоловську, яка повідомила про зміни, які пропонується внести до районного бюджету, а саме: передати субвенцію обласному бюджету на співфінансування інвестиційних проєктів для забезпечення співфінансування об’єкта «Катеринопільська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини КНП «Катеринопільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» по вул. Комарова, 1, смт Катеринопіль – капітальний ремонт» на суму 100 тис. грн. 

За рахунок субвенції з державного бюджету збільшено дохідну частину районного бюджету на суму 170,7 тис.грн – для закупівлі засобів захисту учасників освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти під час карантину та за рахунок субвенції з обласного бюджету - 18,5 тис.грн для забезпечення фінансування програми підвищення енергоефективності та енергозбереження на 2010-2020 роки.

Окрім того, за зверненням розпорядників коштів здійснено перерозподіл видатків районного бюджету по галузях.

Наступний комплекс питань стосувався передачі майна районної комунальної власності до комунальної власності новосформованих територіальних громад. Адже з 1 січня 2021 року видатки на заклади і установи освіти, культури, соціального обслуговування і охорони здоровʼя  мають здійснюватися з бюджетів сільських і селищних рад об’єднаних громад. У районних бюджетах кошти на це будуть відсутні.

За ініціативи Катеринопільської районної ради була проведена інвентаризація комунального майна, і відповідно сформовано пропозиції про передачу.

Так, зокрема, депутатами ухвалено рішення про передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Катеринопільського району до комунальної власності Катеринопільської територіальної громади:

КНП «Катеринопільський районний ЦПМСД»;

КНП  «Катеринопільська центральна районна лікарня»;

заклади загальної середньої освіти, які знаходяться на території новосформованої Катеринопільської громади;

дитячо-юнацька спортивна школа "Колос";

районний будинок дитячої та юнацької творчості Катеринопільської районної ради  Черкаської області;

КУ “Інклюзивно-ресурсний центр” Катеринопільської районної ради Черкаської області;

КУ “Катеринопільський центр професійного розвитку педагогічних працівників”;

КЗ “Катеринопільський районний  будинок культури”;

КЗ “Катеринопільська централізована бібліотечна система”;

КЗ “Катеринопільська дитяча музична школа”;

Катеринопільський краєзнавчий музей;

комунальне майно, яке обліковувалось на балансі територіального центру надання соціальних послуг Катеринопільського району, що ліквідовується.

У зв’язку з приєднанням території сіл Киселівка та Ступичне до Мокрокалигірської територіальної громади, на сесії прийнято рішення про передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Катеринопільського району до комунальної власності Мокрокалигірської територіальної громади: закладів загальної середньої освіти с. Киселівка та с.Ступичне; матеріальних цінностей фельдшерських пунктів, бібліотечного фонду та окремого майна сільських закладів культури цих населених пунктів, яке обліковувалось на балансі відділу культури райдержадміністрації.

На завершення сесії голова районної ради Віталій Верета нагадав про необхідність подання депутатами районної ради декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у зв'язку із закінченням повноважень; подякував всім працівникам комунальних закладів і установ за оперативну підготовку матеріалів на розгляд цієї позачергової сесії, а депутатам районної ради за плідну і конструктивну роботу протягом скликання, яке завершується.


Виконавчий апарат обласної ради


Source URL: https://www.oblradack.gov.ua/golova-podyakuvav-deputatam-za-plidnu-i-konstruktivnu-robotu-protyagom-sklikannya-yake