Проведено сесію Шполянської районної ради

12 листопада 2020, 09:31

11 листопада 2020 року заступник голови районної ради Лідія Татарина провела пленарне засідання 51-ї сесії сьомого скликання Шполянської районної ради.

У пленарному засіданні взяли участь голова райдержадміністрації Наталія Коваль та заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Наталія Бойко.

На початку роботи присутні вшанували світлу пам’ять загиблого у українсько-російській війні нашого земляка Станіслава Майоренка, а також патріотів України, які віддали своє життя за свободу і незалежність України, хвилиною мовчання.

Потім заступник голови районної ради Лідія Татарина нагадала про необхідність подання депутатами районної ради декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в зв'язку із закінченням повноважень.

Затвердивши порядок денний, депутати підтримали внесення змін до районного бюджету на 2020 рік, з якими ознайомила присутніх заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Наталія Бойко.

На завершення сесії заступник голови районної ради Лідія Татарина подякувала всьому депутатському корпусу районної ради за ділову, конструктивну співпрацю у вирішенні питань життєдіяльності громади та прийнятті відповідних рішень.


Виконавчий апарат обласної ради


Source URL: https://www.oblradack.gov.ua/provedeno-sesiyu-shpolyanskoi-rayonnoi-radi-1