Сьогодні стартує голосування за проєкти, подані для участі у Громадському бюджеті

11 листопада 2020, 11:19

За інформацією Канівської міської ради, члени комісії з питань Громадського бюджету визначили перелік проєктів, що допущені до голосування  і підтримки мешканцями ОТГ.

Серед них проєкти: «Придбання портативного світлодіодного екрану для громади Канівської ОТГ», «Кінезотерапія – активна реабілітація канівців», «Сортувальний екопростір «Сортуй відповідально» та мікропроєкти – «Човни та катамарани», «Розвиваюче дозвілля. Вуличні шахи», «Встановлення лавок на горах Гончариха і Лиса», «Реклама Канева як туристичного міста», «Дерев’яні будиночки для безпритульних тварин».

Разом з тим, члени комісії з питань Громадського бюджету зняли з участі окремі проєкти: «Парк біля «Музею військової техніки», «Зона відпочинку та тренувань», «Облаштування у приміщенні територіального центру туалетної кімнати для маломобільних груп населення», «Сквер з пам’ятником (знаком) Магдебурзьке право – місту Канів», «За безпеку дітей», «Каневу безпечне плесо в літню спеку».

 

Як пояснюють фахівці, проєкт «Зона відпочинку та тренувань» не відповідає вимогам Положення про Громадський бюджет. В проєкті не передбачено відведення земельної ділянки, облаштування освітлення зони відпочинку та основи для розміщення спеціального покриття. Ці роботи також передбачають виготовлення проектно-кошторисної документації, що також потребує додаткових коштів і часу.

Голова комісії, керуючий справами виконавчого комітету Володимир Святелик пояснив також, що рішенням міської ради передбачено, що всі проєкти мають бути реалізовані протягом одного року, і їх вартість має «вписуватися» у вказаний бюджет без потреби виділення додаткових коштів.

Не допустили до голосування й проєкт «Сквер з пам’ятником (знаком) Магдебурзьке право – місту Канів». За словами працівників управління архітектури і містобудування відповідно до генерального плану міста цей задум неможливо реалізувати у вказаному місці. Автору запропонували розглянути можливість обрати інше місце та внести зміни в проєкт, однак він на це не погодився. Відтак, проєкт було відхилено. 

Зняли з голосування члени комісії і низку інших через неузгодженість намірів і побажань авторів пропозицій.

Відтак, до голосування в цьогорічному Громадському бюджеті подано усього 8 ініціатив – з них 3 проєкти і 5 мікропроєктів. Голосування стартує 11 листопада ц.р.


Виконавчий апарат обласної ради


Source URL: https://www.oblradack.gov.ua/sogodni-startue-golosuvannya-za-proekti-podani-dlya-uchasti-u-gromadskomu-byudzheti