Проведено першу сесію Смілянської міської ради нового скликання

10 листопада 2020, 14:53

Як повідомляє пресслужба Смілянської міської ради, сьогодні  голова територіальної виборчої комісії Юрій Караваєв відкрив першу сесію новообраної міської ради та оголосив офіційні результати місцевих виборів 25 жовтня 2020 року. Відповідно постанови ТВК про реєстрацію обраних депутатів до Смілянської міської ради, до її складу увійшли 34 депутати, які представлятимуть 8 політичних партій.

Окрім того, голова ТВК вручив посвідчення новообраному міському голові Сергію Ананку, кандидатуру якого підтримали 7249 (52.71% ) виборців міста, які взяли участь у голосуванні.

 

Сергій Васильович довгий час працював директором Смілянського комунального підприємства «Комунальник», зарекомендував себе як чудовий господарник та уважний керівник. Під його керівництвом підприємство  стало прибутковим, поповнилося новою та сучасною технікою. Жителі міста неодноразово позитивно оцінювали роботу Сергія Васильовича та усіх працівників.

Після отримання посвідчення новообраний міський голова подякував смілянам та своїй команді за підтримку, закликав депутатів до плідної співпраці на користь громади.

З вітальним словом також виступив колишній міський голова Олексій Цибко, який передав новообраному очільнику печатку Смілянської міської ради.

Сергій Ананко продовжив ведення сесії, у ході якої депутати міської ради ухвалили рішення про встановлення міському голові 7 рангу служби в органах місцевого самоврядування та про утворення робочої групи з підготовки другої сесії міської ради.

У склад робочої групи увійшли по одному представнику від кожної політичної сили, представленої у раді.


Виконавчий апарат обласної ради


Source URL: https://www.oblradack.gov.ua/provedeno-pershu-sesiyu-smilyanskoi-miskoi-radi-novogo-sklikannya