Наснага душі і самобутності переселенця Володимира Перенесенка

09 липня 2020, 14:26

Як інформують в обласному художньому музеї, днями тут презентовано першу персональну виставку Володимира Перенесенка. Його мистецтво – універсальна форма відображення людського життя. Володимир Едуардович – самобутній митець, події життя якого позначилися на його долі, але не на відкритості душі та естетичному сприйнятті навколишнього світу. Художник представляє особливий світ творчості, що на рівні арт-терапії допомагає жити і виражати красу і добро.

Графічні роботи наповнені безпосередністю, природністю та щирістю. Автор звертається переважно до портретного та анімалістичного жанрів, що сповнює його творчість життєвою силою та рухливою динамікою у вільному просторі природи.

Виставку підготовлено у рамках волонтерського проєкту «Творчість допомагає завжди» (координатори – Сергій Лисенко, Марина Бугеря, Олена Галицька) та активного сприяння директора Гельмязівського психоневрологічного інтернату Світлани Омелян та організатора культурно-дозвільної діяльності закладу Валентини Чістякової. Взагалі у рамках проєкту заплановано цикл виставок Володимира Перенесенка.

Ініціатива волонтерів покликана сприяти інклюзії різних категорій громадян у життя суспільства, розвитку рівності, толерантності, громадянських прав в Україні та привернути увагу до проблем і потреб людей з інвалідністю. Сприяти втіленню проєкту можуть усі небайдужі.

Про автора: Перенесенко Володимир Едуардович народився 23 липня 1959 року у місті Скалат Тернопільської області. Проживав в місті Макіївка Донецької області. Має вищу освіту, працював науковим працівником, потім – на шахті. Малює з дитинства. Із червня 2015 року проживає у Гельмязівському психоневрологічному інтернаті після вивезення підопічних Макіївського психоневрологічного інтернату Донецької області із зони АТО та поселення їх в інтернатах Черкаської області.

Володимир Едуардович – активний учасник літературно-мистецького та шахового гуртків, захоплюється ландшафтним дизайном, бере участь в озелененні території інтернату, має багато друзів.


Виконавчий апарат обласної ради


Source URL: https://www.oblradack.gov.ua/nasnaga-dushi-i-samobutnosti-pereselencya-volodimira-perenesenka