Наші діти заслуговують на щасливе й безтурботне дитинство - Анатолій Підгорний

01 вересня 2023, 11:29

Очільник обласної ради разом із працівниками виконавчого апарату організували для дітей-переселенців, які проживають у комунальних закладах, невеличке свято.

Менших діток розважали аніматори в ігровій кімнаті, а старші мали змогу влаштувати командний бій на лазерах та пройти захопливу головоломку "Скарби нації" у квест кімнаті одного з торгових центрів міста.

 

- Кожна дитина заслуговує на щасливе й безтурботне дитинство! Обов‘язок дорослих - їй це забезпечити. Маємо вже таку гарну традицію влаштовувати невеличке свято для діток переселенців, які живуть у наших комунальних закладах. Тож до 1 вересня разом із працівниками виконавчого апарату організували для малечі кілька активностей. Хочеться, щоб їхній навчальний рік розпочався драйвово й зарядив дітей на позитивні емоції. Щиро дякую моїм колегам, які вже вкотре  долучаються до такої ініціативи, - додав голова обласної ради Анатолій Підгорний.

На завершення діти отримали подарунки.

Нагадаємо, діти ВПО, військовополонених захисників, а також маленькі черкащани, що проходили реабілітацію в комунальних санаторіях, взяли участь у пізнавально-розважальних заходах, які організувала Черкаська обласна рада разом із представниками місцевого бізнесу та рятувальниками до Дня захисту дітей.


Виконавчий апарат обласної ради