Конкурсна комісія визначилася із претендентом на посаду директора Смілянського дитячого будинку-інтернату

22 листопада 2021, 16:19

Комунальний заклад може очолити майстер спорту міжнародного класу, керівник фізичного виховання Смілянського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів Сергій Цаподой. Таке рішення прийняла конкурсна комісія у п’ятницю, 19 листопада. Тепер його кандидатуру розглянуть у профільних постійних комісіях обласної ради і рішення призначати чи не призначати на посаду приймуть депутати під час пленарного засідання вже у п’ятницю.

Загалом у конкурсі брали участь два кандидати. За право знову очолити заклад боровся і чинний директор Анатолій Богдан.

Обидва претенденти представили свої конкурсні пропозиції та розповіли, як розвиватимуть заклад.

Чимало питань у членів комісії виникло до чинного керівника у зв’язку з висновком Уповноваженого ВРУ з прав людини про порушення прав мешканців інтернату. Однак Анатолій Богдан запевнив, що майже всі недоліки усунуті. Це підтвердили і представники колективу, які були в залі. У своєму виступі кандидат зауважив, що має досвід залучення інвестицій до закладу і прагне покращувати умови перебування підопічних.

Переможець конкурсного відбору Сергій Цаподой акцентував, що прагне вдосконалити роботу інтернату, аби там надавали більше послуг із реабілітації. Також, на його думку, потрібно створити більше місць для дозвілля, зокрема, мінікінотеатр, актовий зал, художню та трудову майстерні. Не оминув увагою і спортивний напрям. Кандидат переконаний, що в закладі повинен бути обладнаний спортивний зал, а також різні спортмайданчики для дітей з інвалідністю.

Довідково про переможця конкурсного відбору:

Освіта:

1999 - 2004 – Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького, факультет фізичної культури і спорту.

2009 - 2010 магістратура Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького, спеціальність «Управління навчальним закладом», закінчив з відзнакою, з присвоєнням кваліфікації керівника підприємства, установи та організації (у сфері освіти і виробничого навчання).

Трудова діяльність:

2004 — 2015 – Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького, викладач фізичного виховання.

2015 – по теперішній час – ДНЗ “Смілянський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів”, керівник фізичного виховання.

За період роботи працював з інклюзивними дітьми.

Спортивна діяльність:

2004 - отримав звання майстра спорту з карате Фунакоші шотокан.

2010 - в місті Карпач, Польща став чемпіоном та бронзовим призером чемпіонату світу, за що отримав звання майстер спорту міжнародного класу.

2013 - в складі збірної команди України з Фунакоші шотокан карате взяв участь в чемпіонаті світу в м. Жуково, Польща та став срібним призером.

2013 - 2014 році виконавчий комітет Смілянської міської ради визнав його кращим тренером з неолімпійських видів спорту, а спортивний клуб «Восток» - кращим клубом міста Сміла.

2014 - в польському місті Познань на чемпіонаті Європи в складі збірної команди України з Фунакоші шотокан карате став срібним призером.

Громадська діяльність:

З 2013- го року і по теперішній час є керівником Смілянської міської ГО “Спортивний клуб «Восток».


Виконавчий апарат обласної ради