Комісія з питань охорони здоров'я рекомендувала низку питань на розгляд сесії

23 травня 2023, 14:29

Питання про призначення керівників на посади, реорганізацію підприємств та хід виконання обласних програм розглянули члени постійної комісії з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення.

Так, комісія рекомендувала на розгляд сесії три проєкти рішення про призначення керівників на посади, яких обрали під час конкурсних відборів.

Серед них призначення :
- Тетяни Філіпової на посаду директора Кропивнянського дитячого будинку для дітей шкільного віку. Вона має вищу педагогічну освіту й очолює цей заклад з 2004 року;

- Віктора Фурмана на посаду директора КЗ «Обласний центр соціально-психологічної допомоги» Черкаської обласної ради. Він має спеціальну та вищу освіту за кваліфікаціями: юрист, бухгалтер, менеджер-економіст соціально-культурної сфери. За свою трудову діяльність працював юрисконсультом на приватних підприємствах, а з 2013 року - на цій же посаді в Центрі соцпсихологічної допомоги. З 2023 року став виконувачем обов'язків директора Центру;

- Галини Бараненко на посаду начальника комунального закладу «Черкаський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики». За свою трудову діяльність жінка 13 років пропрацювала санітарним лікарем, згодом 6 років лікарем-статистиком, а з 2005 року очолює відділ медичної статистики в цьому ж комунальному закладі.

Окрім цього, комісія погодила внесення змін до складу комісії по реорганізації санаторію "Пролісок".

Рекомендували на розгляд сесії й проєкт рішення про припинення КЗ "Черкаський обласний спеціалізований будинок дитини". У межах реформування галузі охорони здоров'я цей заклад реорганізовують в комунальне некомерційне підприємство, яке надалі зможе надавати послуги з реабілітації дітей та відповідно укладати договори з НСЗУ й Мінсоцполітики для отримання додаткового фінансування. Таким чином зменшиться навантаження й на обласний бюджет.
Відповідний проєкт рішення передбачає утворення спеціальної комісії, яка займатиметься питаннями реорганізації.

Разом з тим депутати заслухали й підтримали звіт за 2022 рік із проведення моніторингу виконання Плану реалізації Стратегії розвитку Черкащини

Також погодили й зміни до бюджету області. Вони передбачають спрямування фінансового ресурсу на придбання обладнання для закладів охорони здоров'я, а також розробку ПКД й проведення ремонтних робіт.


Виконавчий апарат обласної ради