Гранти для релокованого бізнесу: де отримати фінансову допомогу підприємствам

06 березня 2023, 11:48

Благодійні фонди продовжують підтримувати переміщений бізнес, який постраждав від війни. Мінреінтеграції підготувало добірку активних грантів для підприємців.

Допомога аграріям

Данська рада у справах біженців реалізовує програму бізнес-партнерства, спрямованого на підтримку аграрного сектору та харчового виробництва в Україні. Партнерство пропонується за принципом співінвестування. Він передбачає грантову підтримку у розмірі до 20 тис. доларів США. Дізнатися деталі програми та зареєструватися на участь можна за посиланням.

«Зелене» відновлення

Програма EU4Environment. Вона підтримує «зелене» відновлення промисловості та релокації підприємств України. Програма визначає потреби у відновленні переміщених промислових підприємств. А також – наскільки можливе та доцільне таке відновлення у конкретних регіонах. Отримати безкоштовну консультацію щодо дії програми можна, зареєструвавшись за посиланням.

Підтримка та відновлення бізнесу

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Тут приймають грантові заявки на реалізацію діяльності з підтримки безперервності та відновлення бізнесу. Включно з переміщенням або відновленням бізнесу в умовах війни. Заповнити аплікаційну форму можна за посиланням.


Виконавчий апарат обласної ради