Фоторепортаж

У Черкасах відбулися урочистості до Дня Соборності України. Участь у заходах також узяв заступник голови обласної ради Михайло Мушієк .

Під час урочистостей перший заступник голови обласної ради Роман Сущенко привітав із 1 вересня першокурсників ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва та ННІ економіки і права ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет із робочим візитом побував у Черкасах. Під час спільної наради з представниками влади, силових відомств, освітянами обговорювали формат навчання залежно від безпекової ситуації у регіоні, облаштування укриттів у закладах освіти тощо.

Обласні обранці продовжують готуватися до пленарного засідання сесії.

Голова обласної ради Анатолій Підгорний привітав колектив Черкаської обласної філармонії Черкаської обласної ради із відкриттям 30-го ювілейного концертного сезону та вручив сертифікат на отримання грошової винагороди диригенту малого симфонічного оркестру Олександру Дяченку, якому цьогоріч присвоїли звання Почесного громадянина Черкащини.

Голова обласної ради Анатолій Підгорний провів засідання загальних зборів 15 липня в Черкаській районній раді. За результатами засідання делеговано від районних рад  голову Золотоніської районної ради Бориса Євмину у склад Правління УАРОР для представлення інтересів органів місцевого самоврядування.

Депутати погодили низку розпоряджень облдержадміністрації під час засідання постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку бюджету та фінансів, яке відбулося 9 липня.