Євгеній Король може стати новим очільником Черкаського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді

07 жовтня 2021, 14:00

Заступник директора Міської станції юних техніків Євгеній Король виграв у конкурсному відборі на зайняття посади директора Черкаського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради. Таке рішення ухвалила конкурсна комісія. Далі його кандидатуру розглянуть на засіданні профільних комісій, остаточне рішення ухвалять депутати на сесії.

Загалом у конкурсному відборі брали участь три претенденти: чинний директор закладу Павло Торба, який очолює його понад 10 років, керівник гуртка цього ж Центру Олександр Ткаченко та заступник директора Міської станції юних техніків Євгеній Король.

У ході засідання всіх учасників допустили до участі в конкурсі і вони представили свої конкурсні пропозиції щодо реформування закладу.

Так, переможець відбору акцентував увагу на тому, що зараз у сільській місцевості бракує місць, де діти можуть розвивати свої творчі чи спортивні навички. Тож він планує створювати там гуртки й залучати підтримку від  місцевих громад. З-поміж іншого працюватиме над пошуком грантів, залучення меценатів, аби заклад ставав конкурентним з-поміж подібних приватних. Також планує розвивати напрямок інклюзії, вже наступного року відкрити спеціальні групи та співпрацювати з міським інклюзивним центром тощо.

Довідково:

Євгеній Король у 2015 році закінчив ЧНУ ім. Б. Хмельницького за спеціальністю прикладний математик, інженер, програміст. У 2009-2010 рр. працював керівником гуртка в Міській станції юних техніків, а в 2012-2013 рр. - у Черкаському обласному центрі туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді. У 2015-2018 був методистом у Черкаському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді, а в 2018-2019 став завідувачем методичного відділу цього закладу. З 2019 і по цей час працює завідувачем директора  з навчально-виховної роботи у Міській станції юних техніків.

Загалом має 9 років стажу педагогічної роботи та звання “Керівник гуртка - методист”, неодноразово нагороджений Почесною грамотою Управління освіти і науки Черкаської ОДА.


Виконавчий апарат обласної ради