Дві найбільші АЗС в Україні ввели ліміт на продаж палива

02 травня 2022, 16:07

"ОККО" та "WOG", одні з найбільших в Україні мереж АЗС, в умовах дефіциту пального на ринку заявили про тимчасове обмеження його продажу до 10 л за наявності картки лояльності або додатку. Про це йдеться на офіційних сторінках у Facebook цих АЗС.

На "WOG" таке обмеження діє з 14:00 29 квітня. За наявності картки лояльності PRIDE приватні клієнти можуть придбати 10 л пального на добу. Система PRIDE контролюватиме ліміт автоматично. При цьому скасовується обмеження відпуску в каністри.

На "ОККО" з першого травня власники карток Fishka, можуть заправлятися пальним PULLS 95 та PULLS Diesel - від 10 л в одне авто. Ті, хто не має карток лояльності, можуть заправити своє авто пальним PULLS 95 та PULLS Diesel – 5 л в одне авто.

Ліміт встановлюється на одну заправку. Наступну заправку можна провести протягом доби, але не раніше ніж через 2 години.

- Що стосується бензину А-95 та ДП, як і раніше, заправляємо цими видами пального критичну інфраструктуру, ЗСУ, по паливних картках і талонах. На автогаз – обмежень нема, - додають в ОККО.

Зауважимо, Кабінет Міністрів підвищив граничний рівень торгової надбавки для дизельного палива у розмірі не більш ніж 7 грн/л, для бензинів — не більш ніж 6,5 грн/л. Відповідні зміни затверджені постановою Кабінету Міністрів України №488 від 29 квітня.


Виконавчий апарат обласної ради