Для обласного кардіоцентру передали медичні халати і костюми

05 травня 2022, 14:24

Працівники апарату облради долучаються до волонтерства. Очільник управління майном Тарас Коломієць передав закладу багаторазовий та одноразовий захисний одяг для медиків.

Директорка кардіоцентру, депутатка обласної ради Світлана Журба зауважила, що багаторазові костюми використовуватимуть також в ангіографічній операційній.
 

- Медичний одяг не буває зайвим. Тим більше у нас зараз багато хворих. За обсягом надання медичної допомоги (стаціонарна, амбулаторна, оперативні втручання) вже досягли рівня доковідного періоду. Серед наших пацієнтів - багато внутрішньо переміщених осіб. Звертаються не лише ті, хто залишається жити на Черкащині, а й ті, хто їде далі, - додає Журба.

- Пам’ятайте: якщо болить серце, потрібно звертатися до спеціалістів! Хвороби серця не знають, що таке війна, і зволікання може коштувати не лише здоров’я, а й життя. Бережіть себе, - закликають у медзакладі.

Нагадаємо, щоб отримати медичну допомогу в Черкаському обласному кардіологічному центрі варто мати електронне направлення. Однак, якщо в переселенців такого немає, то його видадуть безпосередньо в закладі.


Виконавчий апарат обласної ради