На "бюджетній" комісії погодили розпорядження щодо спрямування коштів на заклади у сфері освіти та культури

09 грудня 2021, 18:04

Члени комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів погодили розпорядження ЧОДА щодо перерозподілу видатків по Управлінню освіти і науки у межах загального обсягу бюджетних призначень.

 

Так, 30 тис. грн спрямують на придбання електронасоса для Золотоніської санаторної школи Черкаської обласної ради, понад 58 тис. грн - придбання кухонного обладнання для Черкаської санаторної школи, адже воно вже не підлягає ремонту, 45 тис. грн - придбання проектора та інтерактивної дошки для Черкаського навчально-реабілітаційного центру “Країна добра”, 400 тис. грн -  на капітальний ремонт та пусконалагодження системи адресної пожежної сигналізації для Черкаської спеціальної школи ЧОР.

Окрім того, по Департаменту будівництва ЧОДА здійснюється перерозподіл державної субвенції місцевим бюджетам на інфраструктурні проєкти в сумі 84,5 млн грн на будівництво Будинку культури на 700 місць у Каневі по вулиці Енергетиків під Шевченківський культурний центр.

Це розпорядження також викликало жваву дискусію в залі. Як пояснила заступниця голови ЧОДА Галина Колосюк, реалізація об’єкту коштувала понад сто мільйонів гривень. Додаткові 85 млн грн знадобилися після коригування проєкту, а також на дофінансування тих робіт, на які спочатку не вистачило коштів.

Дехто з депутатів обурився таким станом речей і спочатку це розпорядження не набрало достатньої кількості голосів для погодження, однак наприкінці засідання його повторно внесли на розгляд і таки підтримали.

Окрім того, члени комісії погодили розпорядження щодо спрямування 50 тисяч гривень для розрахунку електроенергії Черкаської обласної філармонії.


Виконавчий апарат обласної ради