Черкаська обласна бібліотека для дітей запрошує юних поттероманів до участі в тематичній акції

18 березня 2024, 15:31

«Книжковий день Гаррі Поттера» відбудеться 27 березня й закриватиме Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Захід організовується в межах Міжнародної акції, яка започаткована британським видавництвом Bloomsbury та об’єднує шанувальників магічної серії книг про хлопчика-чарівника в усьому світі. Черкаська обласна бібліотека для дітей долучається до цієї акції вже вчетверте. 

Наприкінці 2023 року британське видавництво «Bloomsbury» – власник прав на всю літературну франшизу про «Хлопчика-Який-Вижив» – зробило ребрендинг. Відтепер міжнародна акція стала «Книжковим днем Гаррі Поттера» – на противагу попередній «Книжковій ночі». За прикладом головних організаторів, час події трохи зміщено. Тож активності в Черкаській обласній бібліотеці для дітей розпочнеться о 12 годині. 

- Тема вечірки – «Міністерство магії». У приміщенні бібліотеки можна буде знайти все, що чекало на літературних чаклунів за дверима зачарованої телефонної будки: зал пророцтв і кімнату розуму, відділ догляду за фантастичними істотами й відділ магічної фізкультури та спорту, тренування мисливців на темних чаклунів і дослідження небезпечних магічних рослин, відділ магічного транспорту й кімнату часу. Юні поттеромани зможуть взяти участь у сеансах квідичу, майстер-класах із виготовлення різних чарівних атрибутів, багатьох інтелектуальних і рухливих завданнях і, звісно ж, завітати в улюблений кожним відвідувачем магазинчик «Витівки Візлів», - зазначають у бібліотеці.

Участь у «Книжковому дні Гаррі Поттера» безкоштовна. Атрибутика чаклунських образів – палички, капелюхи, мантії та будь-які тематичні костюми – вітаються!

Учасниками можуть стати читачі бібліотеки від 8 до 18 років, які зареєструються  на сайті (https://chobd.ck.ua/), пройдуть тест на знання світу Гаррі Поттера та отримають іменне запрошення. 

 


Виконавчий апарат обласної ради