Черкаська медакадемія випустила перших в Україні терапевтів-реабілітологів

14 червня 2023, 15:01

Випускників привітали представники обласної, міської влади та духовенства.

- Ми першими в Україні почали підготовку медичних реабілітологів та парамедиків. Днями пройшли всю процедуру й отримали ліцензію на підготовку терапевтів-реабілітологів та фармацевтів на рівні магістрів, - додає ректорка навчального закладу Інна Губенко.

Вручення дипломів відбулося під час науково-практичної конференції "Медична спадщина та духовні цінності святителя-хірурга Луки". Окрім цього, в закладі відкрили й освятили аудиторію Святого Луки та вшанували його пам'ять.

Перед студентами виступив Владика Іоан, який подякував молодим спеціалістам за те, що обрали таку важливу професію в наш час.

- Святий Лука вчить нас допомагати словом і ділом. Переконаний, що ця конференція і його вчення допоможуть вам вибудувати потрібну ієрархію цінностей, яка стане запорукою вашого успіху в професії й сприятиме ухваленню правильних рішень в житті та кар'єрі, - додав владика Іоан та благословив студентів.

Перший заступник голови обласної ради Роман Сущенко долучився до церемонії вручення дипломів та привітав студентів із закінченням навчання.

- 50 фахівців завтра поповнять щільні ряди медичних закладів Черкащини, щоби рятувати життя людей і продовжувати його тривалість. Щиро дякую ЗСУ за можливість підготувати нову генерацію медиків, а всьому педагогічному складу академії на чолі з ректором Інною Губенко низький уклін та пошана, - прокоментував посадовець.
 

Також він додав, що академія здійснює підготовку молодших спеціалістів з сестринської, лікувальної, акушерської та медико-профілактичної справи, лабораторної діагностики, стоматології ортопедичної та фармації, а також бакалаврів з сестринської справи та фармації.

Щороку в академії навчається до 2 тисяч студентів, а за всю історію вона випустила вже 28 тисяч спеціалістів.


Виконавчий апарат обласної ради