Актори драмтеатру провели першу благодійну виставу в укритті

02 травня 2022, 15:59

Поетичну виставу "Осьмачка... Вільний" для глядачів показали актори Черкаського академічного музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка минулого тижня. Отримані кошти спрямували на потреби ЗСУ та Гуманітарного центру ЧМР. Про це повідомляє пресслужба комунального закладу.

- Ми вирішили показати благодійну виставу, адже не повинні забувати, що в Черкасах тихо й спокійно завдяки нашим воїнам. Вважаємо, що зараз необхідно допомагати людям, в яких окупанти забрали дах над головою, - зазначив головний режисер Станіслав Садаклієв.

Прем'єра "Осьмачка... Вільний" відбулась у 2020 році. Поет і письменник Тодось Осьмачка народився у 1895 році в селі Куцівка, що на Смілянщині. Після себе залишив геніальний творчий спадок, з яким не всі ознайомились.

Так, в артукритті черкащани почули поезію Осьмачки. Деякі вірші - надактуальні, хоча були написані майже сто років тому. Попри переслідування з боку радянської влади, поет мріяв жити у вільній країні та спілкуватися рідною мовою.

- Цю виставу ми грали рік тому і переймались, чи будемо її показувати й надалі. Радіємо, що це відбулось сьогодні. Ми не зупинятимемось на цьому. Згодом глядачі зможуть відвідати серію благодійних вистав в укритті, - зауважила акторка, народна артистка України Тетяна Крижанівська.


Виконавчий апарат обласної ради