Журі визначило найкращих, хто представлятиме Черкащину

13 грудня 2019, 13:09

Неймовірно казковим дивом для КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» стала зустріч з чарівними роботами, які подали на обласний етап новорічно-різдвяної виставки учасники конкурсу «Новорічна композиція» та «Український сувенір».

Конкурс проводиться вже 19 років поспіль і кожного року дивує майстерністю дітей і педагогів. Метою конкурсу є формування в учнів дбайливого ставлення до природи, як невичерпного джерела краси і творчого натхнення.

Цьогоріч на виставці представлено більше 350 робіт від районів, міст та ОТГ Черкаської області за такими номінаціями: стилізована ялинка, новорічний букет, новорічна композиція, новорічний вінок, сюжетна композиція, новорічна картина чи колаж та новорічний подарунок і майже 100 робіт умільців з виготовлення українських сувенірів.

Найважче було визначитися з переможцями цих конкурсів, але члени журі креативно та справедливо обрали найкращих.

Роботи призерів направлені на Всеукраїнську виставку, яка розпочне свою роботу вже 20 грудня 2019 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді в м. Київ.

Переможцями цього конкурсу журі визначило майже вісімдесят відсотків учасників. Вони будуть нагороджені грамотами КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради».


Виконавчий апарат обласної ради